fbpx

Noc Księgarń na festiwalu Polonii w Melbourne

Z radością informujemy, że festiwal Noc Księgarń został partnerem VIRTUAL Polish Festival – corocznego święta australijskiej Polonii z Melbourne. Dzięki współpracy z organizatorami festiwalu Polacy mieszkający w Australii obejrzą kilkanaście retransmisji wydarzeń tegorocznej Nocy Księgarń, w tym m.in. warsztaty dla dzieci czy spotkania autorskie.

Polski Festiwal @ Federation Square jest doroczną imprezą organizowaną nieodpłatnie przez wolontariuszy – Polaków mieszkających w Melbourne. Celem wydarzenia jest promocja polskiej kultury i sztuki tworzonej przez kolejne pokolenia Polaków osiadłych w Australii. W programie festiwalu znalazły się m.in. koncerty, występy dzieci i młodzieży, warsztaty kulinarne, debaty, a także retransmisje spotkań autorskich i warsztatów dla dzieci, które były częścią tegorocznej Nocy Księgarń. W tym roku, ze względu na pandemię, festiwal odbędzie się w formie wirtualnej.

Zachęcamy do wzięcia udziału w VIRTUAL Polish Festival! Przesyłamy pozdrowienia dla australijskiej Polonii od księgarzy i księgarek z Polski!

Więcej informacji o festiwalu: www.polishfestival.com.au