Skip to content Skip to footer
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Noc Księgarń 2022 w Księgarni LEKTURKA (konkurs, quiz)

7 października, 2022 10:00 - 22:00

Konkurs plastyczny: W naszym konkursie plastycznym, zachęcamy rodziców dzieci w przedziale wiekowym od 4 do 10 lat zamieszkujących we Wrocławiu do wykonania prac plastycznych, w których przedstawią siebie czytających ulubioną książkę. Prace można do nas nadsyłać za pomocą Facebooka w postaci skanu lub zdjęcia pracy umieszczając je w komentarzu bezpośrednio pod wydarzeniem. Najlepsza praca zostanie opublikowana na naszym profilu społecznościowym, a zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci vouchera o wartości 100zł na zakup książek z kategorii literatury dziecięcej do wykorzystania w siedzibie naszej księgarni do końca października 2022.

Quiz pt. “Jak dobrze znam znam historię dzielnicy/osiedla Nadodrze-Ołbin, na którym mieszkam, pracuję?”
W naszej zabawie zachęcamy odwiedzających naszą księgarnię do wzięcia udziału w Quizie, w którym sprawdzą swoją znajomość o historii naszego osiedla Nadodrze – Ołbin. Każdy uczestnik otrzyma gadżety w podziękowaniu za udział w zabawie, a osoba, która zdobędzie największą ilość punków z 20 pytań, zostanie nagrodzona albumem o Wrocławiu. Quiz odbędzie się w dniu 07.10.2022 w godzinach od 10:00 do 21:00, a ogłoszenie laureata odbędzie się drogą sms w dniu następnym.
Rabatem objęte zostaną pozycje z działy literatury dziecięcej oraz publikacje o Wrocławiu. Uczestnicy quizu dostaną w podziękowaniu za udział drobne gadżety.

Szczegóły

Data:
7 października, 2022
Godzina:
10:00 - 22:00
Kategorie Wydarzenie:
,

Miejsce wydarzenia

Księgarnia Lekturka Beata Kowalinska
Jedności Narodowej 95
Wrocław, dolnośląskie 50-301
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia