fbpx

Konkursy

Biegiem do księgarń. Po czytnik i książki!

Co łączy czytanie i bieganie? Okazuje się, że sporo. Zwłaszcza, kiedy zaprosić do współpracy pasjonatów książek i aktywności fizycznej z Fundacji Poland Business Run – oni zaraz zaktywizują swoją ekipę, żeby pobiegła do księgarń. I nagrodzą najbardziej kreatywnych!

Wspólnie z Poland Business Run zapraszamy do udziału w konkursie „Biegiem do księgarń!”. Co trzeba zrobić, aby zdobyć czytnik i książki? Pod postem konkursowym należy opublikować zdjęcie pokazujące, jak biegniesz po książkę do księgarni – selfie przed witryną, zdjęcie księgarni, zdjęcie książki kupionej w kameralnej księgarni po dobiegnięciu do mety – prosimy nie ograniczać swojej kreatywności!

Pracę konkursową należy dodać w komentarzu pod postem konkursowym do 21 października. Poland Bussiness Run wybierze trzy najciekawsze, najbardziej kreatywne ich zdaniem prace. Regulamin konkursu jest dostępny tutaj.

Ambasadorką konkursu jest Kamila Klimczak, aktorka teatralna, artystka występującą m.in. w krakowskim Tetrze Bagatela i na deskach Piwnicy Pod Baranami, miłośniczka małych księgarń i uczestniczka Poland Business Run. 

Konkurs towarzyszy Nocy Księgarń 2021 – ogólnopolskiemu festiwalowi księgarń i czytelników organizowanemu przez dystrybutora książek OSDW Azymut.

Biegnijcie do księgarń!