fbpx

Noc Księgarń 2021

Program online

Spotkania autorskie i dyskusje. Transmisje na żywo z księgarń. Wydarzenia organizowane przez dystrybutora książek OSDW Azymut wspólnie z partnerami Nocy Księgarń.

Wydarzenia
w księgarniach

Spotkania autorskie, warsztaty, koncerty. Program wydarzeń organizowany przez ponad 100 księgarń w całej Polsce.

Kiermasz online

Dla wszystkich czytelników, którzy nie mogą być z nami podczas Nocy Księgarń, mamy niespodziankę. W tym roku księgarnie wystawiają się dla Was ze swoimi ofertami na Allegro Lokalnie.

Podcasty

Posłuchaj, jak brzmi Noc Księgarń. Wspólnie z wydawcami, blogerami i organizacjami pozarządowymi zapraszamy na specjalny cykl festiwalowych podcastów.

Goście

Pisarze i pisarki, tłumacze i tłumaczki, dziennikarze i dziennikarki, naukowcy i naukowczynie, artyści i artystki. Poznaj gości Nocy Księgarń 2021.

Literatura Migana

Krystyna Czubówna wraz z tłumaczami ze Stowarzyszenia Tłumaczy Polskiego Języka Migowego czyta fragmenty pięciu książek nominowanych do nagrody Literacka Podróż Hestii.

Konkursy

Łamigłówki, poetyckie, a nawet wyczynowe. Weź udział w konkursach Nocy Księgarń i zdobądź wyjątkowe nagrody ufundowane przez partnerów naszego festiwalu.

Książki

Literatura dziecięca, młodzieżowa i bardzo piękna. Biografie, reportaże i publikacje popularnonaukowe. Poznaj książki, które polecamy kupować lokalnie. W księgarniach.