fbpx

Konkursy Nocy Księgarń

Noc Księgarń z Kapitanem Nauką. Wygraj pakiet niezwykłych nagród!

Te gry uwielbiają dzieci i rodzice! Wspólnie z Kapitanem Nauką i wydawnictwem Samo Sedno zapraszamy do udziału w konkursie towarzyszącym Nocy Księgarń 2021. Na zwycięzców czekają trzy pakiety fantastycznych gier i książek.

Jak wziąć udział w konkursie? Zainspiruj się z naszą mapą i wyrusz wspólnie ze swoimi pociechami w wirtualną podróż po księgarniach, które biorą udział w Nocy Księgarń 2021. Przygotujcie blok rysunkowy, karton, farby, kredki i flamastry. Narysujcie lub namalujcie swoją wymarzoną księgarnię i opublikujcie swoją pracę pod postem konkursowym na Facebooku (kliknij tutaj). Do autorów i autorek trzech najciekawszych dzieł powędrują pakiety nagród ufundowanych przez partnerów naszego festiwalu – Kapitana Naukę i Samo Sedno.

Pakiet nagród dla trzech zwycięzców:

  • książka Jak się dogadać z nastolatkiem?
  • książka Montessori. 80 zabaw z dziećmi  
  • gra Zakodowany zamek
  • gra Miś i pszczoły
  • Droga. Duże puzzle z grą
  • książka Emocje! Magiczne koło 

Na Wasze prace konkursowe czekamy do niedzieli 24 października 2021 do godz. 23:59. Zwycięzców konkursu poznamy w poniedziałek 25 października 2021. Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Kapitan Nauka to marka, która powstała dzięki rodzicom poszukującym mądrej, pełnej radości, ale i wymagającej rozrywki dla dzieci. To niezwykłe zagadki, gry i książeczki, które uczą przez kreatywną zabawę i wspomagają rozwój dziecka. Wspólnie z Kapitanem Nauką zachęcamy do poszukiwania tych fantastycznych pomysłów na zabawy edukacyjne dla dzieci w lokalnych księgarniach.