Brook Preloader

Aktualności

Szkolimy-Księgarzy.pl. Azymut zaprasza księgarzy na bezpłatne szkolenia

Szkolimy-Księgarzy.pl. Azymut zaprasza księgarzy na bezpłatne szkolenia

Szkolenia dla księgarzy, spotkania branżowe, interaktywne materiały instruktażowe i porady ekspertów – w maju dystrybutor książek OSDW Azymut zainaugurował ogólnopolski program szkoleniowy dla księgarzy i lokalnych animatorów kultury. Udział w programie Szkolimy-Księgarzy.pl jest bezpłatny, a jego pierwsza edycja potrwa do końca roku.

OSDW Azymut działa na polskim rynku księgarskim już od dwóch dekad. Od początku swojej działalności spółka współpracuje z księgarniami niezależnymi i wspiera je profesjonalnym programem działań dystrybucyjnych i marketingowo-promocyjnych. W tym roku Azymut świętuje 20-lecie działalności. Nowe projekty skierowane do branży księgarskiej są częścią obchodów jubileuszu.

Podczas tegorocznych Warszawskich Targów Książki Azymut zainaugurował ogólnopolski program szkoleniowy skierowany do pracowników księgarń stacjonarnych i animatorów kultury. W trakcie dwóch dni targowych ponad 110 przedstawicieli branży księgarskiej wzięło udział w szkoleniach i warsztatach z upowszechniania czytelnictwa oraz wykorzystywania mediów cyfrowych w promocji kultury. Projekt Szkolimy-Księgarzy.pl to pierwsza część szerszego programu dystrybutora, który coraz częściej angażuje się w działania na rzecz księgarń stacjonarnych i promocji czytelnictwa.

Szkolenia organizowane w trakcie Warszawskich Targów Książki przygotował zespół GoodBooks.pl. Materiały i poradniki ze szkolenia będą udostępniane wszystkim uczestnikom wydarzenia, którzy zarejestrowali się do udziału w projekcie: www.szkolimy-ksiegarzy.pl/rejestracja/

Organizacja szkoleń została dofinansowana ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

65 sekund – tyle czasu zajmuje średnio rejestracja do udziału w programie Szkolimy-Księgarzy.pl.🔸 Zarejestruj się…

Opublikowany przez Szkolimy-Księgarzy.pl Niedziela, 2 czerwca 2019