Skip to content Skip to footer
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Noc Księgarń 2022 w księgarni MOCAK-Bookstore-Bunkier. Warsztaty plastyczno-czytelnicze dla dzieci oraz spotkanie z tłumaczami z j. ukraińskiego

7 października, 2022 16:00

W Noc Księgarń 2022 serdecznie zapraszamy do księgarni MOCAK-Bookstore-Bunkier na warsztaty plastyczne dla dzieci, których punktem wyjścia będzie rozmowa i przemyślenia na temat cyklu życia książki. Od jej powstania, poprzez pojawienie się na półkach księgarni, do trafienia w ręce czytelnika.
Co robić, aby książka jak najdłużej cieszyła się swoim życiem, w jak najlepszym stanie? Od pewnego momentu zależy to już od właściciela, czyli czytelnika, który dbając o swoje ulubione książki, będzie mógł cieszyć się ich dobrem jak najdłużej <3

Warsztaty plastyczne skierowane są dla dzieci w wieku 4-6 lat, podczas których będą miały okazję stworzyć specjalne, wyszywane lub wyklejane ubrania i dodatki dla swoich ulubionych książek.

Warsztaty poprowadzi Anna Skoczeń – edukatorka, projektantka, graficzka, animatorka, dyplomantka Pracowni Animacji Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Miejsce: Księgarnia MOCAK-Bookstore-Bunkier (Pałac Potockich, Rynek Główny 20, Kraków)
Godzina : 16:00, czas trwania: 1h
Wstęp wolny

Szczegóły

Data:
7 października, 2022
Godzina:
16:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,

Miejsce wydarzenia

MOCAK-Bookstore-Bunkier
Rynek Główny 20
Kraków, małopolskie 33-332
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia