Skip to content Skip to footer
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Noc Księgarń 2022 w Księgarni Św. Pawła w Lublinie. Spotkanie autorskie z ks. Arkadiuszem Paśnikiem i promocja nowej książki “Rut i Noemi

7 października, 2022 19:00 - 21:00

Podczas kolejnej edycji Nocy Księgarń w Księgarni Świętego Pawła w Lublinie odbędzie się spotkanie autorskie z ks. Arkadiuszem Paśnikiem – autorem bestsellerowych książek, które ukazały się nakładem wydawnictwa Edycja Świętego Pawła. Podczas tego wieczoru odbędzie się promocja nowej, jedenastej już książki autora pt. “Rut i Noemi”. Podczas spotkania będzie można zadać pytania autorowi, kupić książkę z rabatem oraz uzyskać autograf.

“Rut i Noemi” to wzruszająca opowieść o wyjątkowych, opartych na szacunku, zaufaniu i przyjaźni, relacjach dwóch odważnych kobiet – synowej i teściowej. Dramatyczne wydarzenia przybliżają je do siebie. W czasach, kiedy kobieta całkowicie zależała od mężczyzny, podejmują one decyzje dotyczące ich przyszłości.
Rut, dzięki miłości i trosce Noemi, przechodzi proces przemiany. Pokonuje żałobę i bezsilność i wychodzi naprzeciw szczęściu.
Przez tę budzącą nadzieję historię ks. Paśnik udowadnia, że wszystko, czego doświadczamy, nie dzieje się przypadkiem. Kiedy zawierzymy Bogu, nawet cierpienie, porażka, strata mają swój sens i mogą stać się źródłem, z którego wypływa błogosławieństwo.
Od 18:00 obowiązywać będą specjalne rabaty dla naszych czytelników na cały asortyment oraz pyszną kawę. Będzie również możliwość zakupu kompletu książek naszego gościa w szczególnie dobrej cenie.
Serdecznie zapraszamy na Królewską 6 o godzinie 19:00!

Szczegóły

Data:
7 października, 2022
Godzina:
19:00 - 21:00
Kategorie Wydarzenie:
,

Miejsce wydarzenia

Księgarnia Świętego Pawła w Lublinie
Królewska 6
Lublin, lubelskie 20-109
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia