Skip to content Skip to footer
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Noc Księgarń 2022 w Makamie. Warsztaty kolażowe i kiermasz

7 października, 2022 19:00 - 23:00

Rozpoczynamy o 19:00 zabawą dla dzieci “Wielkie książkowe wyklejanie”. Najmłodsi uczestnicy zostaną zaproszeni do stworzenia kolażu z plakatów i materiałów reklamowych wydawców dziecięcej literatury. Powstała w ten sposób ogromna ilustracja trafi na jedną z naszych witryn.

O godzinie 21:00 do tworzenia kolażu inspirowanego twórczością Wisławy Szymborskiej zaprosimy starszych uczestników. Zaproponujemy motyw przewodni wyklejanki, ale liczymy też na inicjatywę i wyobraźnię gości. Powstałą wspólną pracą udekorujemy drugą witrynę Makamy.
Zachęcamy gości do głośnego czytania lub recytowania wierszy noblistki, w trakcie pracy nad kolażem.

O godzinie 22:00 ogłosimy wyniki konkursu na zakładkę z Krapkowic i nagrodzimy laureatów. Przewidzieliśmy dwie równorzędne nagrody: organizatorów i publiczności. Konkurs adresujemy do uczestników w każdym wieku.

Przez cały wieczór trwać będzie “Nocny kiermasz”. Wszystkie książki będzie można nabyć w wyjątkowo niskich cenach. Będą też oferty specjalne z rabatami 50% i 70%.

Zakupy w trakcie nocy premiowane będą Loterią, w której każdy los wygrywa. W trakcie trwania “Nocy” wszystkie książki będzie można nabyć w wyjątkowo niskich cenach. Będą też oferty specjalne z rabatami 50% i 70%.

Szczegóły

Data:
7 października, 2022
Godzina:
19:00 - 23:00
Kategorie Wydarzenie:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Księgarnia Makama
Opolska 1
Krapkowice, opolskie 47-300 Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia