Skip to content Skip to footer
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Noc Księgarń 2022 w Smaku Słowa. “Szum” – premiera książki Małgorzaty Oliwii Sobczak

7 października, 2022 20:30 - 22:00

Zapraszamy trójmiejskich fanów kryminału na premierę drugiej części trylogii “Granice ryzyka”. Będziemy mieli ogromną przyjemność celebrować premierę “Szumu” Małgorzaty Oliwii Sobczak. Autorka w rozmowie z Katarzyną Blaim-Gnatiuk (Sopocki Klub Kryminału) zdradzi wszystkie lub prawie wszystkie sekrety pracy nad swoją najnowszą książką.
Kilka zdań o książce “Szum”
“To tylko ciało, w którym się chowam”.
Listopad 1992 roku, Trójmiasto. Flirtująca przez CB-radio młoda dziewczyna, Adrianna Milewska, zostaje zamordowana w niejasnych okolicznościach. Dwadzieścia siedem lat później miastem wstrząsa zaginiecie kolejnej nastolatki – Liwii Dembskiej, córki prominentnego polityka. Czy te zdarzenia coś łączy? Na tropie zagadkowych spraw po raz kolejny bezkompromisowa dziennikarka Alicja Grabska i charyzmatyczny detektyw Oskar Korda.
Szum to nie tylko kryminalna opowieść – to historia o dojrzewaniu, postrzeganiu własnego ciała, potrzebie akceptacji i sekretach, które w sobie skrywamy.

Małgorzata Oliwia Sobczak – pisarka, z wykształcenia kulturoznawczyni i dziennikarka. Pochodzi z Trójmiasta, w którym spędziła niemal całe życie. Autorka baśni Mali, Boli i Królowa Mrozu i powieści obyczajowej Ona i dom, który tańczy. W 2019 roku wydała doskonale przyjętą Czerwień, pierwszą część cyklu Kolory zła, w 2020 ukazała się kontynuacja serii „Czerń”, zaś w 2021 “Biel”.
Rabaty 25%!!!

Szczegóły

Data:
7 października, 2022
Godzina:
20:30 - 22:00
Kategorie Wydarzenie:
, ,

Miejsce wydarzenia

Księgarnia Smak Słowa
Bohaterów Monte Cassino 6a
Sopot, pomorskie 81-805
+ Google Map