Skip to content Skip to footer
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Noc Księgarń 2023 – spotkanie z Anną Podsiadło i wymiana książkowa w AiK Tezeusz w Katowicach

13 października, 2023 18:00 - 20:30

W ramach piątej edycji Nocy Księgarń, organizowanej przez księgarnie i wydawców, zapraszamy do Antykwariatu i Księgarni Tezeusz w Katowicach na spotkanie autorskie z autorką Anną Podsiadło oraz na wymianę książkową.

W godz. 18:00-19:00 odbędzie się specjalna edycja naszej cyklicznej inicjatywy bookcrossingowej Tezeusz BookUp, podczas której można przynieść książkę/książki i wybrać w zamian coś dla siebie. Wymieniamy się książka za książkę – sztuka za sztukę (maksymalnie 20 tytułów na jedno spotkanie).

Jak zawsze czekamy na Was z literaturą piękną polską i obcą, kryminałami, powieściami sensacyjnymi, obyczajowymi, historią, filozofią, religią, silesiana, literaturą młodzieżową.

O godz. 19:30 zapraszamy na kameralne spotkanie z Anną Podsiadło, autorką powieści obyczajowej „Cztery pory kobiet” (wyd. Mięta). Spotkanie będzie miało formę rozmowy moderowanej przez gospodarzy spotkania, będzie możliwość zadania autorce pytań oraz zdobycia autografu na egzemplarzu jej książki.

Opis powieści:
Magda próbuje pogodzić się ze stratą siedmiomiesięcznej córki. Są przy niej jej najlepsze przyjaciółki: Karolina, Monika i Justyna. One również bardzo przeżywają śmierć Jagody, jednak każda ma też własne problemy. Karolina jest uwikłana w romans, który według niej przynosi więcej korzyści niż strat. Monika, mając dość samotności, daje się ponieść emocjom, przez co wpada w kłopoty. Justyna za wszelką cenę próbuje zajść w ciążę, jednak nie dostrzega, że jej małżeństwo powoli obraca się w ruinę.

Cztery przyjaciółki, cztery osobowości. Każda przypomina inną porę roku, jednak razem tworzą mur nie do przebicia.

Noc Księgarń – tylko z Tezeuszem!

Szczegóły

Data:
13 października, 2023
Godzina:
18:00 - 20:30
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/640776788194600/

Miejsce wydarzenia

Antykwariat i Księgarnia Tezeusz – filia Katowice
Siemianowicka 5a
Katowice,
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia