fbpx

Aktualności

Zadaj pytanie księgarzowi!

Zadaj pytanie księgarzowi!
Jak radzą sobie z tajemniczymi pytaniami o „książkę, która miała żółtą okładkę”? Czego nie polecają do czytania stałym klientom? Jak prowadzi się księgarnię w czasach pandemii? Zadaj pytanie księgarzom, którzy przyłączyli się do tegorocznej edycji festiwalu Noc Księgarń! 

Zadaj pytanie księgarzowi to pierwsza sesja Q&A, która poprzedzi tegoroczną edycję Nocy Księgarń. Na Wasze pytania (zadawane w komentarzach pod tym postem) czekamy do niedzieli 30 sierpnia. Odpowiemy na nie już wkrótce w specjalnym materiale wideo! To jedna z niewielu okazji, by poznać najrozmaitsze kulisy pracy w księgarni.

Na tegoroczny festiwal księgarń i czytelników zapraszamy w dniach 15-17 października. Koordynatorem ogólnopolskiej akcji Noc Księgarń jest OSDW Azymut – dystrybutor książek, który od ponad 20 lat współpracuje z polską branżą księgarską. Ubiegłoroczna edycja wydarzenia przyciągnęła tłumy – w pierwszej odsłonie festiwalu wzięło udział ponad 100 księgarń i 10 000 czytelników z całej Polski (zobacz podsumowanie I edycji Nocy Księgarń).

Organizacja wydarzenia została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Czekasz na Noc Księgarń? Obserwuj nas na Facebooku i na Instagramie.

„Czy pani to wszystko przeczytała?!” 💙Jak radzą sobie z tajemniczymi pytaniami o „książkę, która miała żółtą okładkę”?…

Opublikowany przez Noc Księgarń Wtorek, 25 sierpnia 2020